Вчора
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

На президента та керівника ОП склали адмінпротоколи після посиденьок в кафе

На Хмельниччині президент Володимир Зеленський разом зі своїми підлеглими відвідав одне з місцевих кафе. Після чого в соціальних мереж з’явилося фото, де він сидить з філіжанкою кави в руках у компанії. Суспільство обурилося, адже на той час, чиновники на чолі з головнокомандувачем порушували карантин.

Нагадаємо, на початку червня президент з офіційним візитом прибув до Хмельницька. Там він відвідав одне з місцевих кафе разом з керівником ОП Андрієм Єрмаком, його першим заступником Сергієм Трофімовим, головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком, головою Хмельницької обласної держадміністрації Дмитром Габінетом та хмельницьким головою Олександром Симчишиним. 3.06 з’явилося фото цих «посиденьок».

Багато людей обурилися, адже на той момент роботу кафе та ресторанів було дозволено лише за умов, якщо працюватимуть тільки літні тераси. Виходить, що головнокомандувач з компанією порушували карантин. Одна з місцевих журналісток запитала чи готовий він до покарань?:

«Я готовий віддати штраф, якщо я щось порушив. Мені сказали, запросили, я зайшов», – відповів Володимир Зеленський.

Правоохоронці таки притягнули до відповідальність власника кафе та його відвідувачів, про це повідомляє пресслужба Хмельницького ГУНП.

«Всупереч карантинним обмеженням щодо діяльності кафе (окрім терас) власник закладу відновив роботу, а відтак обслуговував відвідувачів.

У результаті проведеної перевірки поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) на власника кафе та відвідувачів, зокрема – Президента України Володимира Зеленського, керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова, головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, голову Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габінета та Хмельницького міського голову Олександра Симчишина», – вказано в повідомлені.

Складені адміністративні матеріали за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За такі порушення передбачені штрафи розміром від 17 до 34 тис. грн.

4 листопада
3 листопада