Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

На реалізацію регіональних проектів з держбюджету виділено два млрд грн

Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР) на реалізацію проектів спрямував 2 із 4,9 млрд грн, передбачених на 2020 рік. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів України.

“Станом на 19 червня за програмою ДФРР виділено в повному обсязі заплановані у розписі держбюджету 2 млрд грн. При цьому, розпорядниками освоєно лише 432 млн грн із цією суми. Відповідно до розпорядження Кабміну від 26.02.2020 №211, цьогоріч планується реалізувати 461 проект, половина з яких – в рамках Програми Президента України “Велике будівництво”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що загалом ДФРР спрямовується:

– на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів;
– для проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, енергоефективності державних і комунальних навчальних закладів та медичних установ – не менше 10% за кожним з напрямів.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що буде обговорюватися доповнення програми “Велике будівництво” зведенням гуртожитків в Україні.

4 листопада
3 листопада