Вчора
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
20 листопада
19 листопада
18 листопада

На Тернопільщині відкриють завод з виробництва соків, джемів, пюре та дитячого харчування

Проєкт реалізовує фермерське господарство «Гадз». Представники господарства підписали угоду на постачання з Італії обладнання для переробки фруктів.

“Завод розпочне роботу в квітні 2021 року й працюватиме 20 годин на добу. Потужність заводу – 3 т на годину. Перші партії продукції виготовлятимуть з врожаю 2020 року”, – розповів заступник голови фермерського господарства «Гадз» Олег Грицак

Підприємство матиме цех із прийому сировини, переробки фруктів, камери зберігання готової продукції. На виробниці буде й власна лабораторія. Прогнозують, на заводі працюватиме щонайменше 50 людей.

“Такі інвестиції – це, перш за все, нові робочі місця із конкурентною зарплатою. Люди отримують альтернативу, щоб не їхати на роботу за кордон. Це є для нас пріоритетом”, – зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Віктор Устенко.

Довідка: Фермерське господарство «Гадз» одне з найбільших підприємств в Україні, яке спеціалізується на вирощуванні фруктів – яблук, груш, слив. Кілька сортів фруктів виробник реалізовує впродовж усього року.

oblast-te.com.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада