Вчора
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня
7 червня
6 червня
5 червня
4 червня

На український ринок надійшли перші партії черешні ранніх сортів

Незважаючи на весняні заморозки і несприятливі погодні умови, сезон черешні в Україні почнеться без запізнень. Про це повідомляють аналітики проєкту «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Цього тижня на український ринок надійшли перші партії черешні ранніх сортів з Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Закарпатської областей.

Зазначається, що продажі вітчизняної черешні почалися в той же період, що і роком раніше, і на даний момент реалізація ведеться виключно дрібним оптом за ціною 55-70 грн за кг ($ 2,05-2,60 за кг) в залежності від якості.

При цьому, виробники кажуть, що більш значні об’єми вітчизняної черешні надійдуть у продаж не раніше початку червня, якщо дозволять погодні умови.

«Варто зазначити, що багато виробників черешні відчувають занепокоєння через дощі, які спостерігаються зараз по всій території України з початку тижня. Настільки рясні опади можуть згубно позначитися як на обсягах збору ягоди, так і на її якості. Як ми вже говорили, у поточному сезоні ситуація вже ускладнена тим, що черешневі сади істотно постраждали від весняних заморозків, внаслідок чого валовий збір буде набагато нижче торішнього. Дані заморозки вже привели до 90% втрати ранніх сортів черешні та негативно позначилися на майбутньому врожаї пізніх сортів, а якість ягоди, яка на даний момент надходить у продаж оцінюється нижче середнього», – прокоментував ситуацію Олександр Хорєв керівник проєкту «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

У 2019 році перші поставки черешні на ринок почалися практично в такий же період, як і в цьому сезоні. При цьому ціна на ягоду озвучувалася в діапазоні – 35-40 грн за кг ($ 1,30-1,49 за кг), що в середньому на 39% дешевше, ніж зараз.

agro-business.com.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада