Вчора
25 жовтня
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня

На вітчизняному цукровому комбінаті якість буряків визначатиме робот

На Шепетівському цукровому комбінаті триває оновлення виробничих потужностей.
Цукровий заводТехнології

Цьогоріч завод отримає другу на теренах держави лінію сухого транспортування буряків та першу в Україні автоматизовану сировинну лабораторію, у якій замість людини якість цукрових буряків визначатиме робот.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Наразі на комбінаті вже встановили нові очисні агрегати для цукрових коренів: землевідділювач та мийку барабанного типу від відомого німецького виробника – компанії «Glass und Wolff». Досвід ТОВ «Старокостянтинівцукор» вже довів, що це обладнання забезпечує високу ефективність очистки коренеплодів перед їх безпосередньою переробкою.

Нині шепетівські цукровики завершують розробку необхідної технічної документації на будівництво усіх запланованих об’єктів, що перетворять завод зі 170-річною історією на новаторське підприємство.

В A’spik Group зазначають, що модернізація та автоматизація виробництва є дуже важливими чинниками в сучасних умовах. Адже щороку площі під цукровими буряками в Україні скорочуються, а світові ціни на цукор близькі до історичних мінімумів. Відтак, лише постійне удосконалення технологічних і бізнес-процесів дозволяє залишатися конкурентоспроможним на ринку та гарантує гідні зарплати для працівників.

У компанії наголошують, що під час карантину усі роботи тривають із дотриманням визначених законодавством профілактичних заходів, аби не наражати персонал та краян на зайві ризики.

AgroTimes

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада