29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Найбагатший боксер світу повністю потурбувався про похорон Флойда

Ексчемпіон світу із боксу Флойд Мейвезер оплатить похорон Джорджа Флойда. Про це розповів представник Мейвезера Леонард Еллербі, слова якого цитує видання ESPN.

“Він, мабуть, розлютиться через те, що я говорю це. Але він напевно заплатить за похорон,” – зазначив Еллербі.

Колишній боксер зв’язувався із сім’єю афроамериканця та отримав позитивну згоду на свою пропозицію.

Представник боксера підкреслив, що Мейвезер робить все з доброї волі, бажання та хотів би не розповсюджувати про це інформацію.

  • Непереможний американський боксер-професіонал Флойд Мейвезер ставав чемпіоном світу в п’яти вагових категоріях.
  • Нагадаємо, що Мейвезер завершив боксерську кар’єру в 2017 році, здобувши 50 перемог в 50 боях. Зараз Флойд є відомим інвестором і власником промоутерської компанії.

Що відомо про смерть Джорджа Флойда

  • 25 травня поліцейські затримали Джорджа Флойда начебто за те, що він намагався розрахуватися в магазині фальшивим чеком на 20 доларів.
  • Під час затримання один з копів застосував задушливий прийом, ставши йому коліном на шию. Прийом не заборонений у Міннесоті, однак тримати чоловіка понад 5 хвилин у такому положенні не було жодних підстав – адже він начебто навіть не опирався під час затримання.
  • Зрештою, викликали медиків, коли Флойд затих і припинив благати про допомогу. Але було вже надто пізно – наступного дня чоловік помер.
  • Міннеаполіс, Лос-Анджелес та Мемфіс охопили масові протести, наразі ситуація напружена, а на думку губернатора штату Волза – навіть “надзвичайно небезпечна”.

24tv.ua

4 листопада
3 листопада