Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Найбільше м’ясопереробне підприємство Німеччини призупинило роботу через COVID-19

Напередодні у 400 співробітників одного з майданчиків найбільшої м’ясопереробної компанії у Німеччині — Tönnies — підтвердили інфікування COVID-19. Керівництво компанії прийняло рішення тимчасово призупинити роботу підприємства.

«Здоров’я та захист наших працівників є пріорітетом. Тому ми разом з місцевими урядовцями вирішили тимчасово і швидко припинити забій у Реді. Справа не в компанії, а у людях. Ми максимально підтримуємо владу у всіх заходах», — зауважив генеральний директор Клеменс Тонніс.

Компанії вдавалося протягом багатьох тижнів убезпечувати працівників від інфікування завдяки дотриманню правил гігієни та численних заходів захисту. Наразі місцева влада та кризова група працюють разом, щоб протидіяти поширенню вірусу. Дослідження на коронавірус проводять на всіх виробничих майданчиках компанії.

Також на початку тижня іспанська Noel Alimentaria повідомила про 20 випадків COVID-19 серед своїх робітників в одному зі своїх технологічних підрозділів у Каталонії. Німеччина, Іспанія та Італія залишаються європейськими країнами, які повідомили про більшість випадків COVID-19 серед працівників м’ясної промисловості. Поки в ланцюзі поставок м’яса в ЄС не було суттєвих перебоїв. Однак Tönnies — найбільший німецький виробник та переробник м’яса, тому закриття його найбільшого виробничого майданчику по переробці свинини може повпливати на ситуацію як на ринку Європи, так і на зовнішній ринок.

Джерело: PigUA.info

4 листопада
3 листопада