Вчора
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня

«Нова пошта» змінює режим роботи: що треба знати про зберігання посилок

Нова пошта” відновлює докарантинний режим роботи з 1 червня 2020 року. Тепер послуги зі зберігання посилок у відділеннях знову стануть платними.

Пресслужба “Нової пошти” повідомила, що стандартні умови діятимуть для всіх відправлень, що надходять у відділення з 1 червня. З понеділка клієнтів проінформують про відновлення колишніх умов послуги (за допомогою SMS-повідомлень та месенджерів).

Що зміниться в роботі “Нової пошти”

  • Посилки зберігатимуться безкоштовно лише сім календарних днів. З 1 червня “Нова пошта” поверне платне зберігання посилок у відділеннях.
  • Пов’язано це з тим, що в містах відновлюється рух громадського транспорту, планується відновлення міжміських і міжобласних пасажирських перевезень, кажуть у “Новій пошті”.
  • Плата за збереження посилок і вантажів не буде нараховуватися до 7 червня включно. Для тих відправлень, які надійдуть у відділення до 1 червня включно, першим платним днем зберігання буде 8 червня.
  • Обмеження за кількістю осіб у відділенні, а також обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту залишаться до кінця карантину.

24.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада