Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

«Нова пошта» змінює режим роботи: що треба знати про зберігання посилок

Нова пошта” відновлює докарантинний режим роботи з 1 червня 2020 року. Тепер послуги зі зберігання посилок у відділеннях знову стануть платними.

Пресслужба “Нової пошти” повідомила, що стандартні умови діятимуть для всіх відправлень, що надходять у відділення з 1 червня. З понеділка клієнтів проінформують про відновлення колишніх умов послуги (за допомогою SMS-повідомлень та месенджерів).

Що зміниться в роботі “Нової пошти”

  • Посилки зберігатимуться безкоштовно лише сім календарних днів. З 1 червня “Нова пошта” поверне платне зберігання посилок у відділеннях.
  • Пов’язано це з тим, що в містах відновлюється рух громадського транспорту, планується відновлення міжміських і міжобласних пасажирських перевезень, кажуть у “Новій пошті”.
  • Плата за збереження посилок і вантажів не буде нараховуватися до 7 червня включно. Для тих відправлень, які надійдуть у відділення до 1 червня включно, першим платним днем зберігання буде 8 червня.
  • Обмеження за кількістю осіб у відділенні, а також обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту залишаться до кінця карантину.

24.ua

4 листопада
3 листопада