26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня
19 квітня
18 квітня

Нові пом’якшення карантину в Україні: що запрацює з 10 червня

Україна переходить до чергового етапу ослаблення карантину. Від сьогодні дозволяється проведення культурних заходів, відкриття готелів і баз відпочинку. Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко на брифінгу озвучив умови роботи таких закладів.

«Черговий етап пом’якшення карантину стосується таких сфер: можна і дозволяється відкривати заклади культури і проводити культурні заходи в тих областях, які досягли наших критеріїв (є три умови для пом’якшення карантину). Особливості відкриття і проведення культурних заходів – це всім працівникам проводиться температурний скринінг, на вході руки обробляються антисептиками (як працівникам, так і відвідувачам)», – сказав він.

Ляшко зазначив, що заборонені фан-зони та інші місця масового скупчення, які не дозволять дотримуватися соціальної дистанції, а контроль квитків на виході повинен за можливості здійснюватися безконтактно – сканерами штрихкодів. Кількість людей в приміщенні – одна особа на 5 метрів; якщо це концерт під відкритим небом, то на 5 метрів огородженої території. Відвідувачі всі мають бути в захисних масках, і вони повинні розміщуватися тільки на сидячих місцях, відстань між якими має бути півтора метри (в шаховому порядку).

«Також дозволяється відкривати установи, які надають послуги з розміщення (крім дитячих таборів). Особливості відкриття: попередня онлайн-реєстрація, рекомендується організувати харчування в номерах або при дотриманні норм, які сьогодні діють в місцях громадського харчування (літні тераси або всередині не більше чотирьох людей за одним столом)», – сказав санлікар і додав, що питання щодо дитячих таборів сьогодні на уряді обговорюватиметься окремо.

Крім того, як повідомляли в штабі Об’єднаних сил, від сьогодні на лінії розмежування на Донбасі відкриють пункти пропуску. Ми вже розповідали, як працюватимуть КПВВ.

segodnya.ua

4 листопада
3 листопада