Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

Останній дзвоник і випускний відмінено!

2019-2020 навчальний рік в умовах карантину школярі закінчать дистанційно 29 травня.

На жаль, у цьому році діти не зберуться на шкільних подвір’ях на свято останнього дзвоника, тому що масові заходи не передбачені в період карантину.
Передувало цьому більш як двомісячне онлайн-опанування навчальним матеріалом. За короткий термін педагогічний колектив перелаштувався й перейшов на викладання навчальних дисциплін із елементами дистанційного навчання. Викладачі освоїли нечувані та незнані до цього часу онлайн сервіси й інші засоби комунікації, для того щоб усе-таки не втратити контакту з учнями та дати їм можливість засвоїти матеріал.
Навчальний рік закінчиться для учнів 29 травня, а от педагогам доведеться попрацювати щонайменше ще пів місяця. Наступний період – це активна робота педагогічних працівників зі шкільною документацією. Учителі повинні будуть виставити підсумкові річні оцінки, з урахуванням тих знань, і тих оцінок, які мали учні в період до 12 березня, тобто до початку карантину, і тих навчальних досягнень, які вони мали, навчаючись дистанційно в карантинний період. Також учителі та класні керівники повинні підготувати до видачі свідоцтва для учнів початкової школи, табелі навчальних досягнень для учнів 4-10 класів, окрім 9 класів.

Усі ці документи повинні бути надіслані для ознайомлення батькам на всі засоби доступної комунікації, такі як Viber, Instagram або ж на електронну пошту. Оригінали цих документів будуть видані вже на початку наступного року на руки батькам. Це питання не стосуватиметься лише школярів, які навчаються в 9 класах, вони отримають свідоцтва про закінчення базової школи до 15 червня. Усі без виключення учні будуть переведені до наступного класу. Якщо школярі з якихось питань не могли опановувати шкільну програму дистанційно, для них педагоги підготують індивідуальний графік навчання.
2019-2020 навчальний рік залишиться в пам’яті людей ще багато років, адже він проходив дистанційно в умовах ізоляції та безумовно увійде до підручників історії. Це стало викликом для освітян, студентів, школярів і батьків. Аналіз цього життєвого уроку ще належить зробити, але освітня галузь іспит витримала гідно.

“Град Прилуки”

4 листопада
3 листопада