Вчора
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня
5 грудня

Останній дзвоник і випускний відмінено!

2019-2020 навчальний рік в умовах карантину школярі закінчать дистанційно 29 травня.

На жаль, у цьому році діти не зберуться на шкільних подвір’ях на свято останнього дзвоника, тому що масові заходи не передбачені в період карантину.
Передувало цьому більш як двомісячне онлайн-опанування навчальним матеріалом. За короткий термін педагогічний колектив перелаштувався й перейшов на викладання навчальних дисциплін із елементами дистанційного навчання. Викладачі освоїли нечувані та незнані до цього часу онлайн сервіси й інші засоби комунікації, для того щоб усе-таки не втратити контакту з учнями та дати їм можливість засвоїти матеріал.
Навчальний рік закінчиться для учнів 29 травня, а от педагогам доведеться попрацювати щонайменше ще пів місяця. Наступний період – це активна робота педагогічних працівників зі шкільною документацією. Учителі повинні будуть виставити підсумкові річні оцінки, з урахуванням тих знань, і тих оцінок, які мали учні в період до 12 березня, тобто до початку карантину, і тих навчальних досягнень, які вони мали, навчаючись дистанційно в карантинний період. Також учителі та класні керівники повинні підготувати до видачі свідоцтва для учнів початкової школи, табелі навчальних досягнень для учнів 4-10 класів, окрім 9 класів.

Усі ці документи повинні бути надіслані для ознайомлення батькам на всі засоби доступної комунікації, такі як Viber, Instagram або ж на електронну пошту. Оригінали цих документів будуть видані вже на початку наступного року на руки батькам. Це питання не стосуватиметься лише школярів, які навчаються в 9 класах, вони отримають свідоцтва про закінчення базової школи до 15 червня. Усі без виключення учні будуть переведені до наступного класу. Якщо школярі з якихось питань не могли опановувати шкільну програму дистанційно, для них педагоги підготують індивідуальний графік навчання.
2019-2020 навчальний рік залишиться в пам’яті людей ще багато років, адже він проходив дистанційно в умовах ізоляції та безумовно увійде до підручників історії. Це стало викликом для освітян, студентів, школярів і батьків. Аналіз цього життєвого уроку ще належить зробити, але освітня галузь іспит витримала гідно.

“Град Прилуки”

4 листопада
3 листопада