28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня
30 серпня

Папа створив Фонд, який допомогатиме постраждалим від пандемії

Папа Франциск оголосив про створення дієцезального Фонду «Христос Божественний Робітник», що допомагатиме тим працівникам, які найбільше постраждали внаслідок кризи, спричиненої пандемією. Про це повідомляє сайт Синоду єпископів УГКЦ.

Офіційна презентація новоствореного дієцезального Фонду відбудеться в Римі у п’ятницю, 12 червня 2020 року.

«Як Єпископ Риму я вирішив створити в дієцезії Фонд „Христос Божественний Робітник“, аби нагадати про гідність праці, з початковим асигнуванням 1 мільйона євро для нашого дієцезального осередку „Caritas“» — написав понтифік 8 червня у листі Вікарієві Папи для Римської дієцезії кардиналові Анджелу Де Донатісу.

Фонд Папи Франциска опікуватиметься тими, «хто ризикує бути виключеним з інституційного захисту».
До них належать «поденні й тимчасові робітники, ті, кому не поновили тимчасові контракти, ті, кому оплачують погодинно, практиканти, домашні працівники, малі підприємці, самозайняті», особливо в тих секторах, що найбільше постраждали внаслідок кризи.

«Багато хто з них, — читаємо в листі, — є батьками та матерями сімей, які наполегливо трудяться для того, аби нагодувати своїх дітей і гарантувати їм мінімально необхідне».

Папа також закликав усіх людей доброї волі ділитися з іншими тим, що мають, та підтримати Фонд «Христос Божественний Робітник».

«Я звертаюся до доброго серця всіх римлян, закликаючи їх пам’ятати, що в цей момент недостатньо ділитися лише надлишковим», — наголосив Папа.

risu.ua

4 листопада
3 листопада