Вчора
12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Перша в світі комп’ютерна гра про COVID-19 навчить дітей важливості соціального дистанціювання

Професор британського університету Річард Уайзман запустив комп’ютерну гру під назвою «Чи можете ви врятувати світ?», щоб допомогти дітям зрозуміти, як соціальне дистанціювання може врятувати життя під час пандемії коронавіруса, інформують Економічні новини.

Річард Уайзман сказав, що придумана ним ідея вважається першою в світі комп’ютерною грою про COVID-2019.

Гравці управляють аватаром, який йде по жвавій вулиці і «рятують життя», уникаючи пішоходів, велосипедистів і людей – всі вони оточені забороненими зонами.

Вони також можуть збирати маски і віддавати їх працівникам охорони здоров’я. Мета полягає в тому, щоб врятувати якомога більше життів.

Близько 15 000 чоловік зіграли в гру з моменту її запуску. У грі є і гумор – гравці можуть збирати продукти харчування, а ще рулони туалетного паперу, яких не вистачало на початку загального карантину, коли покупці спустошували полиці супермаркетів.

Якщо гравець стикається з кимось, він втрачає очки. Занадто багато зіткнень призводять гравця до програшу, і гра закінчується. Максимально можливий результат – 7 мільярдів врятованих життів – приблизно стільки ж, скільки населення світу.

4 листопада
3 листопада