1 лютого
27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня

Після коронавірусу президент Зеленський візьметься за керівників областей

Президент Володимир Зеленський анонсував кадрові рішення для голів обласних держаних адміністрацій після завершення боротьби зі спалахом коронавірусної хвороби COVID-19

Джерело: відповідь Зеленського на одне з останніх запитань на підсумковій пресконференції до першого року президентства

Пряма мова: «Що стосується РДА. Навіть не всіх голів РДА ми ще змінили. Більшість РДА ще за часів іншої влади, це довгий процес. В РДА ще є колишні люди – їх знову будуть перезавантажувати.

Була прекрасна програма «Ліфт». Фьодоров набрав дійсно фахівців через «Ліфт» – потім знайшли «ключик» до «Ліфта» і нам туди, вибачте за таке слово, засунули дуже багато людей, які були при владі раніше. Тому х «Ліфтом» у нас були проблеми. Що стосується голів обласних державних адміністрацій – всі висновки по них (будуть) після того, як ми закінчимо (епідемію) COVID.

Наприклад, я навіть не думав, що у нас такий сильний чернівецький губернатор. Там найскладніша ситуація через хворих. Він – один із найкращих. Тобто ця інфекція нам показує, які захворювання у нас є в держапараті.  Одразу після COVID будуть рішучі кроки, а зараз цього не можна робити. А зараз це не можна робити. Я не можу зараз звільнити якогось губернатора – я просто боюся, що там завалиться весь процес».

pravda.com.ua

4 листопада
3 листопада