23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого
9 лютого
7 лютого
5 лютого
2 лютого

Після коронавірусу президент Зеленський візьметься за керівників областей

Президент Володимир Зеленський анонсував кадрові рішення для голів обласних держаних адміністрацій після завершення боротьби зі спалахом коронавірусної хвороби COVID-19

Джерело: відповідь Зеленського на одне з останніх запитань на підсумковій пресконференції до першого року президентства

Пряма мова: «Що стосується РДА. Навіть не всіх голів РДА ми ще змінили. Більшість РДА ще за часів іншої влади, це довгий процес. В РДА ще є колишні люди – їх знову будуть перезавантажувати.

Була прекрасна програма «Ліфт». Фьодоров набрав дійсно фахівців через «Ліфт» – потім знайшли «ключик» до «Ліфта» і нам туди, вибачте за таке слово, засунули дуже багато людей, які були при владі раніше. Тому х «Ліфтом» у нас були проблеми. Що стосується голів обласних державних адміністрацій – всі висновки по них (будуть) після того, як ми закінчимо (епідемію) COVID.

Наприклад, я навіть не думав, що у нас такий сильний чернівецький губернатор. Там найскладніша ситуація через хворих. Він – один із найкращих. Тобто ця інфекція нам показує, які захворювання у нас є в держапараті.  Одразу після COVID будуть рішучі кроки, а зараз цього не можна робити. А зараз це не можна робити. Я не можу зараз звільнити якогось губернатора – я просто боюся, що там завалиться весь процес».

pravda.com.ua

4 листопада
3 листопада