29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Прем’єр Чехії: загального карантину більше ніколи не буде

Уряд Чехії більше не буде вводити загальнонаціональні обмеження через коронавірус і закликає не спекулювати на темі можливої ​​другої хвилі епідемії.

Про це заявив прем’єр-міністр Андрій Бабіш у відповідь на заклики опозиції підготуватися до можливої ​​другої хвилі, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Novinky.

“Я не розумію, чого хоче від нас опозиція, це ніколи знову не буде загальнонаціональним заходом. Ми не повинні боятися”, – сказав Бабіш.

За його словами, держава готова спостерігати за спалахами епідемії, як, наприклад, зараз в Моравсько-Сілезькому регіоні. “Це місцева інфекція, ми готові до цього”, – сказав він.

Бабіш повторив, що не було необхідності створювати спеціальний план, як того вимагала частина опозиції. У зв’язку з можливим осіннім відновленням захворювання Бабіш нагадав, що лікарі рекомендують щеплення від грипу. “Наше завдання – впоратися з економічною кризою”, – додав він.

Нагадаємо, Чехії оголосила про відкриття кордонів з Австрією та Німеччиною сьогодні опівдні, на десять днів раніше, ніж очікувалося. Як відомо, повна заборона для в’їзду туристів з-за меж ЄС діє до 15 червні, після чого її замінять “покраїновими” обмеженнями.

Європейська правда

4 листопада
3 листопада