2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада

Прем’єр Чехії: загального карантину більше ніколи не буде

Уряд Чехії більше не буде вводити загальнонаціональні обмеження через коронавірус і закликає не спекулювати на темі можливої ​​другої хвилі епідемії.

Про це заявив прем’єр-міністр Андрій Бабіш у відповідь на заклики опозиції підготуватися до можливої ​​другої хвилі, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Novinky.

“Я не розумію, чого хоче від нас опозиція, це ніколи знову не буде загальнонаціональним заходом. Ми не повинні боятися”, – сказав Бабіш.

За його словами, держава готова спостерігати за спалахами епідемії, як, наприклад, зараз в Моравсько-Сілезькому регіоні. “Це місцева інфекція, ми готові до цього”, – сказав він.

Бабіш повторив, що не було необхідності створювати спеціальний план, як того вимагала частина опозиції. У зв’язку з можливим осіннім відновленням захворювання Бабіш нагадав, що лікарі рекомендують щеплення від грипу. “Наше завдання – впоратися з економічною кризою”, – додав він.

Нагадаємо, Чехії оголосила про відкриття кордонів з Австрією та Німеччиною сьогодні опівдні, на десять днів раніше, ніж очікувалося. Як відомо, повна заборона для в’їзду туристів з-за меж ЄС діє до 15 червні, після чого її замінять “покраїновими” обмеженнями.

Європейська правда

4 листопада
3 листопада