Вчора
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня

Президент: Протягом 2 тижнів Кабмін представить результати аудиту держави

Президент Володимир Зеленський заявив, що уряд провів повноцінний аудит держави і протягом 2 тижнів представить його результати.

Про це він сказав у посланні з трибуни Верховної Ради 20 жовтня.

«Ми намагалися зрозуміти, що не так. Що не так було зроблено в управлінні економікою за багато років і як це виправити. Уряд провів повноцінний аудит держави і протягом 2 тижнів представить його результати.

Та вже сьогодні ясно — попереду багато роботи. Треба зменшити частку держави в економіці, розвивати державно-приватне партнерство….», — сказав президент.

«Наш фінансовий ресурс обмежений, ми не можемо задовольнити всіх, але маємо допомогти тим, хто допоможе іншим — це проєкти з високим мультиплікатором, які повертають інвестиції через податки та створюють нові робочі місця», — додав він.

«Податок на виведений капітал та нульова декларація — досить вже безкінечних дискусій на цю тему. Час поставити крапку в цьому питанні і я готовий це зробити. Я доручаю уряду врахувати ці та інші напрямки.

І найголовніше — Україні потрібна повноцінна стратегія розвитку не на 2-3-5 років, досить міряти розвиток України політичними каденціями. Нам потрібне чітке бачення куди і чому має рухатись наша економіка до 2030 року», — підкреслив Зеленський.

Економічна правда

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада