Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

Провідний перевізник скандинавських країн звільнить 5000 своїх працівників

Головний перевізник скандинавських країн Scandinavian Airlines System (SAS) попередив своїх акціонерів про те, що йому знадобляться додаткові кошти, щоб пережити кризу, що охопила світову авіаційну галузь через поширення коронавірусу.

Як повідомляє Bloomberg, авіаперевізник припинив більшість своїх польотів і почав процес скорочення штату, який стосується 5000 робочих місць. SAS веде «постійні та конструктивні дискусії» зі своїми «найбільшими власниками щодо плану рекапіталізації, щоб забезпечити адекватні рівні фінансування», йдеться в повідомленні компанії.

Акції SAS обвалились на тлі цього повідомлення на 15%, ринкова вартість компанії знизилась на 40% цього року. Як і іншим авіакомпаніям, SAS довелось різко згорнути свій бізнес у зв’язку із закриттям кордонів, викликаних COVID-19.

SAS, як повідомляється, вже отримала деяку фінансову підтримку від скандинавських урядів, яким належить трохи менше третини акцій компанії Але, щоб утримати її на плаву, треба набагато більше.

Нагадаємо: британський лоукост easyJet заявив про плани скоротити до 30% робочих місць, або 4500 співробітників, а також зменшити літаковий парк, щоб відповідати меншому ринку, який вийде з пандемії. Ryanair повідомила, що скоротить 15% персоналу, а Wizz – 19%.

Як повідомлялось, авіакорпорація Boeing запланувала відправити у добровільну неоплачувану відпустку близько 2500 співробітників.

4 листопада
3 листопада