Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Рада дозволила випускникам складати ДПА за бажанням

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №3669 про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року. Відповідне рішення підтримали 356 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

“Законопроект жодним чином не спрямований на відміну ЗНО, а лише передбачає охочим учням самостійно приймати рішення щодо проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО. ЗНО залишається основною можливістю вступу до вищих навчальних закладів. Прошу підтримати законодавчу ініціативу Президента України”, – сказав під час обговорення перший заступник голови ВРУ, представник Президента України у ВР Руслан Стефанчук.

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроект має на меті мінімізацію ризиків захворювання на коронавірусну хворобу під час оцінювання результатів навчання учнів (студентів), які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, та уможливлення отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.

Передбачається зміна тривалості навчального року, а також надання учням, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, права вибору виду оцінювання їхніх результатів навчання – шляхом річного оцінювання, або державної підсумкової атестації, або державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Окрім того, нардепи доручили голові ВРУ Дмитру Разумкову невідкладно підписати цей законопроект і направити його на підпис Президенту України.

Нагадаємо, як повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, в Україні не планується скасовувати зовнішне незалежне оцінювання.

Джерело: УНН
4 листопада
3 листопада