Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Рада призначила нового міністра екології

Верховна рада призначила міністром екології України Романа Абрамовського. До цього він був заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

Раніше в уряді вирішили розділити Міненергетики та захисту навколишнього середовища на два відомства через неефективність роботи в рамках одного міністерства і конфлікту інтересів.

Щодо Абрамовського, то до початку роботи в уряді він обіймав посади гендиректора ПрАТ «Укрстальконструкція» і першого заступника глави правління ПАТ ЄМЗ «Металіст». А у 2013-2014 роках був помічником екс-нардепа від «Партії Регіонів» Олександра Бобкова – до речі, відомого як учасника бойових дій на стороні терористів «ДНР», передає 112.ua.

В декларації новопризначеного міністра вказана квартира в Києві на 321 квадратний метр, є й друга квартира, менша (71 квадратний метр). У нього та його дружини задекларовані дорогі годинники та прикраси. Є три престижних автомобілі: Merсedes-Benz, Land Rover та BMW.

В декларації у подружжя вказані акції компанії «Київгідромонтаж». Абрамовські також володіють низкою бізнесів: «Корнел Україна», «Трескон», «Інконі», «Ісконі» та «Український морський альянс». Сам Абрамовський має 800 тис. євро на рахунку у банку та 300 тис. доларів готівки. Його дружина – 35 тис. євро готівки, 77 тис. доларів у банку і ще 405 тис. доларів готівки.

4 листопада
3 листопада