Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

Шмигаль назвав три умови для своєї відставки

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав умови, за яких він піде у відставку. Про це він розповів в інтерв’ю українській службі BBC.

За словами політика, він зробить це добровільно, якщо про відставку попросить президент Володимир Зеленський, парламент країни або її народ. Прем’єр-міністр не уточнив, у якому форматі має пройти народне волевиявлення про його відставку.

«Жодних обіцянок стосовно термінів на посадах ніхто нікому не дає, не давав і не може давати. Ключове питання – це відповідальність перед Україною і українцями, і це ключовий параметр, який має утримуватися. Тому не може бути гарантії на посаді, це ж не приватний бізнес», – сказав Шмигаль.

Він розповів про свої досягнення в уряді, зокрема про реформу децентралізації, яка перейшла на фінальний етап. Голова Кабміну сподівається, що епідеміологічна ситуація дасть змогу провести восени місцеві вибори і «оновити владу на цьому рівні».

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада затвердила новий склад уряду. Його головою став колишній віцепрем’єр-міністр Денис Шмигаль. У складі уряду змінилося десять міністрів.

Свої посади зберегли четверо чиновників: віцепрем’єр з цифрової трансформації Михайло Федоров, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр інфраструктури Владислав Криклій і міністр юстиції Денис Малюська.

Президент України Володимир Зеленський пояснив кадрові зміни відсутністю ефективності та результативності.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада