Вчора
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
14 листопада
13 листопада

SkyUp не виключає введення плати за реєстрацію в аеропорту

Український лоукост SkyUp розглядає можливість введення плати за реєстрацію в аеропорту в майбутньому. Про це повідомляєavianews.com.

Однак видання наголошує, що наразі ця послуга залишається безкоштовною.

Як відомо, багато лоукостів застосовують подібну практику і стягують збір за отримання посадкового талона на стійці реєстрації. Для прикладу, Wizz Air стягує збір за реєстрацію в аеропорту в розмірі від 10 до 30 євро,у Ryanair плата становить 55 євро.

При цьому якщо пасажир ірландського лоукоста зареєструвався онлайн, але не роздрукував посадковий талон або не може пред’явити його з мобільного пристрою, з нього візьмуть збір за роздруківку в розмірі 20 євро.

Серед українських авіакомпаній з 2017 року збір за роздруківку посадкового талона ввела МАУ. Зараз для пасажирів економкласу він становить 15 євро.

Плату за реєстрацію в аеропорту авіакомпанії вводять для стимулювання пасажирів реєструватися через інтернет, що дозволяє їм знижувати витрати на обслуговування.

Подібний вид реєстрації SkyUp ввів на початку липня. Механізм реєстрації на сайті є власною розробкою авіакомпанії, відзначили в SkyUp.

Нагадаємо: на початку місяця стало відомо, що SkyUp вирішив відмовитися від польотів за трьома з восьми внутрішніх маршрутів, які анонсував в кінці червня, з комерційних причин

https://mind.ua/news/20213412-skyup-ne-viklyuchae-vvedennya-plati-za-reestraciyu-v-aeroportu

4 листопада
3 листопада