26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня
19 квітня
18 квітня

Слідчі готують клопотання про обрання запобіжного заходу Порошенку

Начальник другого відділу Державного бюро розслідувань Вадим Приймачок заявив, що Петро Порошенко відмовився отримувати підозру.

Клопотання про обрання запобіжного заходу екс-президенту України, народному депутату Порошенку буде направлено до Печерського районного суду Києва.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив начальник другого відділу Державного бюро розслідувань Вадим Приймачок. Він заявив, що Порошенко відмовився отримувати підозру, що зафіксовано на відео. За словами Приймачка, в ДБР готують клопотання про обрання запобіжного заходу в рамках висунутої підозри.

“Слідчими вирішується питання про застосування запобіжного заходу для підозрюваного. Відповідне клопотання буде подано до Печерського райсуду Києва”, – наголосив Приймачок. Також він сказав, що слідчі дії проводять слідчі ДБР з погодженням з Офісом генерального прокурора.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 10 червня, об 11:05 Порошенко разом з адвокатами прийшов на допит до ДБР. Слідчі дії стосуються кримінального провадження щодо обставин переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції із 43 картин всесвітньо відомих художників.

УНІАН

4 листопада
3 листопада