Вчора
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня
7 червня
6 червня
5 червня
4 червня
3 червня

Стало відомо, у якому регіоні України зібрали перший травневий мед

На пасіці Чернівецького лісгоспу, що на Буковині, зібрали перший травневий мед. У Чернівецькому лісгоспі, разом із основною діяльністю, займаються також бджільництвом. Пасічне господарство налічує 71 бджолосім’ю. Про це повідомляє держпідприємство “Чернівецький лісгосп” у Facebook, пише agronews.ua.

Вулики розміщені на території Оршівського розсадника, поблизу лісу. Утримання і догляд пасіки потребує чимало знань та зусиль, чим і займається бджоляр Василь Моставчук.

“Життєвий устрій бджіл – це складна багаторівнева система. Для того, щоб кожна комаха могла виконувати в ній свою роль, необхідна ретельна робота пасічника. Це перш за все постійний нагляд за роями та вуликами, а також профілактичні обробки від кліщів, захист від мишей, підгодівля”, – розповідають у лісгоспі.

Попри не дуже сприятливі погодні умови, на пасічному господарстві вже викачали перший травневий мед, зібраний із лісового різнотрав’я, квітів, дерев та кущів. Такий мед вважають найціннішим та найкориснішим, бо через різноманітність нектару він містить велику кількість вітамінів та мінералів, є екологічно чистим. Травневий мед зазвичай швидко розкуповують.

Нагадаємо, в Україні фермери об’єднуютьсядля запобігання рейдерству.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада