Вчора
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня
5 грудня

Стало відомо, у якому регіоні України зібрали перший травневий мед

На пасіці Чернівецького лісгоспу, що на Буковині, зібрали перший травневий мед. У Чернівецькому лісгоспі, разом із основною діяльністю, займаються також бджільництвом. Пасічне господарство налічує 71 бджолосім’ю. Про це повідомляє держпідприємство “Чернівецький лісгосп” у Facebook, пише agronews.ua.

Вулики розміщені на території Оршівського розсадника, поблизу лісу. Утримання і догляд пасіки потребує чимало знань та зусиль, чим і займається бджоляр Василь Моставчук.

“Життєвий устрій бджіл – це складна багаторівнева система. Для того, щоб кожна комаха могла виконувати в ній свою роль, необхідна ретельна робота пасічника. Це перш за все постійний нагляд за роями та вуликами, а також профілактичні обробки від кліщів, захист від мишей, підгодівля”, – розповідають у лісгоспі.

Попри не дуже сприятливі погодні умови, на пасічному господарстві вже викачали перший травневий мед, зібраний із лісового різнотрав’я, квітів, дерев та кущів. Такий мед вважають найціннішим та найкориснішим, бо через різноманітність нектару він містить велику кількість вітамінів та мінералів, є екологічно чистим. Травневий мед зазвичай швидко розкуповують.

Нагадаємо, в Україні фермери об’єднуютьсядля запобігання рейдерству.

4 листопада
3 листопада