Вчора
26 вересня
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня

Степанов пообіцяв вирішити проблему з чергами на ПЛР-тестування в Україні

В Україні проблеми з чергами на ПЛР-тестування на виявлення коронавірусної хвороби. У МОЗ знають, як проблему вирішити. Про це на брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

“У нас відбуваються проблеми з ПЛР-тестуванням з точки зору черг, які відбуваються у деяких, особливо великих містах нашої країни. Ми продовжуємо збільшувати цю кількість, ми розуміємо у який спосіб ми будемо збільшувати”, – сказав Степанов.

За його словами, за попередню добу загалом було здійснено 63 734 тестування, з них 36 201 методом ПЛР, а також 26 533 методом ІФА.

“Ми цю проблему вирішимо і збільшимо кількість тестувань до тої кількості, яка необхідна для нашої країни”, – додав міністр.

Нагадаємо, в Україні на 8:45 17 жовтня зафіксовано понад 293 тис. випадків коронавірусної хвороби COVID-19, приріст нових випадків за добу — понад 6,4 тис.

Як повідомляв УНН раніше, у МОЗ заявили, що для підтвердження діагнозу COVID-19 не обов’язково мати позитивний ПЛР-тест, для цього достатньо клінічних ознак.

УНН
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада