Суд по MH17: сьогодні у Нідерландах розпочнеться друга сесія розгляду справи

Сьогодні у Нідерландах розпочнеться друга сесія розгляду справи по МН17, яка триватиме по 3 липня. Про це йдеться на сайті суду, передає УНН.

“Прогрес II сесії у справі MH17 – з 8 червня по 3 липня 2020 року. 23 березня 2020 року відбулося останнє засідання першої сесії судового розгляду справи MH17”, – вказано у повідомленні.

Повідомляється, що під час засідання суд підсумує те, про що йшлося на попередньому слуханні, і що сталося з того часу. Захист та група юридичної допомоги будуть мати можливість виступити. Вказано, що державна прокуратура надасть роз’яснення щодо результатів кримінального розслідування, на це піде кілька днів.

“У кінці цього засідання суд, у разі необхідності, ухвалить рішення та буде планувати наступне засідання, яке відбудеться 31 серпня 2020 року”, – вказано у повідомленні.

Зазначається, що у перший тиждень будуть надаватись коментарі з боку правозахисників, прокуратури та групи з надання правової допомоги найближчим родичам постраждалих. На даний момент слухання відкладуть з 12 червня по 22 липня 2020 року. 29 та 30 червня 2020 року сесії не відбудуться.

Також вказано, що сесійні дні можуть бути скороченими, їх можуть перенести чи скасувати за день до запланованої дати.