Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Судитимуть чоловіка, який перешкоджав роботі тележурналістів

Київською місцевої прокуратури № 5 завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно 63-річного місцевого мешканця за фактом умисного перешкоджання здійсненню журналістами законної професійної діяльності.

Як повідомлялося, 4 квітня поточного року журналісти одного з центральних телеканалів країни виконували редакційне завдання щодо підготовки відеоматеріалу про відпочинок в період оголошеного карантину у зв’язку із розповсюдженням вірусної інфекції «COVID-19» у Києві. Під час зйомок, які відбувалися на Оболонській набережній, місцевий мешканець перешкоджав роботі знімальної групи, брутально лаявся та намагався виштовхати телеоператора та журналістку з місця проведення відеозйомки.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 1 ст. 171 КК України (умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності).

Обвинувальний акт скеровано до Оболонського районного суду для розгляду по суті.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 

Прес-служба прокуратури міста Києва

4 листопада
3 листопада