13 серпня
12 серпня
11 серпня
8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня

Ціни на кабачок і огірок зросли в кілька разів

Аналітики EastFruit повідомляють, що на вихідні (13-14 червня) різко знизилися пропозиції кабачка і огірка на тлі гарного попиту на них. Це призвело до ажіотажного зростання цін на дані овочеві культури.

До вечора неділі ціни на кабачок, навіть у південних регіонах України, виросли до 10 грн/кг при реалізації дрібним оптом. Купити кабачок в господарствах можна було не дешевше 8 грн/кг. Нагадаємо, що ще на початку минулого тижня ціни на кабачки обвалилися до 1 грн/кг у дрібному опті. Таким чином всього за кілька днів ціна на кабачок піднялася в десять разів!

Огірок, який у середині минулого тижня  продавався в південних регіонах навіть по 5 грн/кг, у неділю до кінця дня подорожчав на Півдні України до 12-14 грн/кг. Цікаво, що ціни на огірок в інших регіонах зросли лише несуттєво, тому розрив у цінах на огірок між південними, центральними і західними регіонами скоротився практично до нуля.

Очевидно, вже в понеділок хвиля подорожчання огірка і кабачка торкнеться й інших регіонів країни, якщо, звичайно, фермери не збільшать вибірку.

AgroReview
4 листопада
3 листопада