1 грудня
30 листопада
27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада

Ціни на огірок в Україні продовжують стрімко знижуватися

Зростання пропозиції огірка триває, так як вибірка зростає.

Недавній обвал оптової ціни на кабачок і огірок в південному регіоні України призвів, з одного боку, до паніки у фермерів, а з іншого – до зростання кількості оптовиків, які цікавляться цими позиціями.

Багато виробників повідомляли, що при ціні в 1 грн/кг (4 центи США за кг) вирощувати і прибирати кабачки невигідно, тому вони прийняли рішення припинити прибирання кабачка. Можливо це було не пустою погрозою, так як з самого ранку 10 червня кількість пропозицій кабачка на Півдні України різко знизилася і кількість продавців цих овочів також стало менше. Відповідно, оптові ціни на кабачок вже почали відновлюватися. Сьогодні вже з’явилася ціна 3 грн/кг (15 центів США за кг) і учасники ринку не виключають, що ціни будуть рости і далі.

А ось по огірку ситуація не змінилася. Якщо вчора продавці намагалися тримати ціни на рівні 8-9 грн/кг (30-35 центів), то сьогодні вже з самого ранку ціна впала до 5-7 грн/кг (19-26 центів), але зростання пропозиції продовжується, так як вибірка зростає. Ті, хто поспішає продати продукцію на оптових ринках, зазвичай погоджуються на ціну в 5 грн/кг.

Також почала формуватися тенденція зниження ціни на тепличний томат. Найдешевші червоні томати у фермерів можна купити по 25-27 грн/кг (близько $за 1 кг). Рожеві помідори продають на 5-8 грн/кг дорожче.

Джерело: EastFruit

4 листопада
3 листопада