Вчора
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Ціни на огірок в Україні продовжують стрімко знижуватися

Зростання пропозиції огірка триває, так як вибірка зростає.

Недавній обвал оптової ціни на кабачок і огірок в південному регіоні України призвів, з одного боку, до паніки у фермерів, а з іншого – до зростання кількості оптовиків, які цікавляться цими позиціями.

Багато виробників повідомляли, що при ціні в 1 грн/кг (4 центи США за кг) вирощувати і прибирати кабачки невигідно, тому вони прийняли рішення припинити прибирання кабачка. Можливо це було не пустою погрозою, так як з самого ранку 10 червня кількість пропозицій кабачка на Півдні України різко знизилася і кількість продавців цих овочів також стало менше. Відповідно, оптові ціни на кабачок вже почали відновлюватися. Сьогодні вже з’явилася ціна 3 грн/кг (15 центів США за кг) і учасники ринку не виключають, що ціни будуть рости і далі.

А ось по огірку ситуація не змінилася. Якщо вчора продавці намагалися тримати ціни на рівні 8-9 грн/кг (30-35 центів), то сьогодні вже з самого ранку ціна впала до 5-7 грн/кг (19-26 центів), але зростання пропозиції продовжується, так як вибірка зростає. Ті, хто поспішає продати продукцію на оптових ринках, зазвичай погоджуються на ціну в 5 грн/кг.

Також почала формуватися тенденція зниження ціни на тепличний томат. Найдешевші червоні томати у фермерів можна купити по 25-27 грн/кг (близько $за 1 кг). Рожеві помідори продають на 5-8 грн/кг дорожче.

Джерело: EastFruit

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада