Вчора
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Цього року все більше українців шукають місця відпочинку ближче до дому, – Google

Така тенденція спостерігається по всьому світу

В умовах послаблення карантинних обмежень через пандемію COVID-19 все більше українців займаються пошуками в інтернеті варіантів літнього відпочинку на Батьківщині. Про це розповів менеджер зі зв’язків з громадськістю Google УкраїнаЄвгеній Качалін.

“В Україні кількість пошукових запитів щодо проживання (готелі, апартаменти і т.п.), почала знижуватися в лютому і впала на 44% в квітні в порівнянні з тим же періодом минулого року. У той же час, коли країна почала послаблювати обмеження на поїздки, це позначилося і на пошуку – згідно з пошуковими запитами Google, ми бачимо, що інтерес українців до подорожей почав відновлюватися з кінця квітня в середньому на 6% щотижня. В цілому пошуковий інтерес в червні виріс на 46% в порівнянні з квітнем і практично досяг докарантинного рівня”, – зазначив представник Google.

Окрім цього, Україна приєдналася до загальносвітової тенденції щодо пошуку місць відпочинку неподалік від дому, адже “обмеження на міжнародні поїздки і проблеми з рейсами і аеропортами переключили увагу на внутрішній ринок”.

Найбільш популярними напрямками відпочинку за запитами пошуку серед українців стали: Коблево, Лазурне, Затока, Бердянськ, Одеса, Приморськ, Урзуф, Білосарайська коса, Київське море та Кирилівка.

Слід зауважити, що при цьому спостерігається тенденція зростання пошукових запитів, пов’язаних з агротуризмом – зростання 44% в червні 2020 року порівняно з червнем минулого року; екотуризмом – 46% зростання у порівнянні з минулим роком; і значне падіння інтересу до гарячих турів в порівнянні з аналогічними періодом минулого року – мінус 83%, а також до екскурсійних турів – мінус 56%.

Однак це не означає, що українці не цікавляться відпочинком за кордоном. Разом із відкриттям кордонів спостерігається сплеск інтересу до міжнародних туристичних поїздок.

Десятка найбільш популярних пошукових запитів про відпочинок за кордоном за 2 квартал 2020 року виглядає так: Туреччина, Албанія, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Грузія, Мальдіви, Балі (Індонезія), Хорватія та Греція.

zik.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада