2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада

У Бразилії вирішили обмежити доступ до статистики щодо коронавірусу

У Бразилії вирішили повідомляти лише про нові випадки та летальні випадки, які сталися протягом 24 годин, не наводячи загальної кількості інфікованих, померлих та тих, хто одужав.

Як повідомляє BBC, таке рішення ухвалили на тлі критики щодо дій президента країни у боротьбі зі спалахом коронавірусу. Крім того, протягом останніх 4 днів у країні фіксували понад тисячу летальних випадків. Попередні загальні дані щодо COVID-19 у Бразилії вилучили з сайту Міністерства охорони здоров’я.

Президент Бразилії Жаїр Болсонару заявив, що підтримує рішення не називати загальну кількість інфікованих. На його думку, зведені дані «не показують ситуацію, в якій перебуває країна».

Наразі Бразилія посідає 2 місце за кількістю підтверджених випадків коронавірусу у світі. Там захворювання зафіксували у 676 494 людей. Летальних випадків зафіксували 36 044, водночас одужали понад 302 тисячі людей.

Раніше Болсонару публічно заперечував серйозність загрози коронавірусу для країни, називаючи його легкою формою грипу, і звинувачував опозицію, ЗМІ, місцеву владу в намаганні скористатися епідемією та усунути його з посади.

Нещодавно він навіть пригрозив вивести свою країну зі Всесвітньої організації охорони здоров’я.

4 листопада
3 листопада