Вчора
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня
11 січня
10 січня
9 січня
8 січня

У Чехії робот засіяв поле кукурудзою

Pобот Robotti данського виробника Agrointelli засіяв кукурудзою 20 га поля під час випробувань у Чехії. У подальшому до випробувань хочуть залучити ще чотири роботи. Про це повідомляє Agroportal24h, пише agronews.ua.

Це вже не перше випробування данського робота, однак цього року  його було модернізовано: піднято раму, встановлено шини більшого розміру, збільшено паливний бак.

Робот оснащений двома 4-циліндровими дизельними двигунами Kubota потужністю 75 к.с. кожний. З новим баком робот може працювати без заправки до 12 годин.

Машина оснащена низкою функцій безпеки. Скануючи весь простір, робот бачить усі об’єкти в полі за допомогою інтелектуальної системи виявлення перешкод. При зіткненні з перешкодою він зупиняється. За незвичайних ситуацій машина повідомляє оператора.

Оператор взяв на себе керування (за допомогою пульта) лише один раз, коли роботові потрібно було підлаштуватися до підйомника насіння.

Робоча швидкість робота з сівалкою Monosem NC з шістьма сошниками становила 5 км/год. Ширина міжрядь становила 45 см. Реальна продуктивність машини – 1,2 га/год на великому полі.

На думку фермера Павла Мілати, на чиєму полі проводилися випробування, швидкість роботи можна збільшити до 8 км/год, і засівати 15 га за 10 год.

Нагадаємо, у Данії створили робота, який може сіяти та сапати бур’яни.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада