29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

У Чорному морі пройдуть навчання “Сі Бриз-2020”

Міжнародні навчання “Сі Бриз-2020” через пандемію COVID-19 проведуть у безконтактному форматі. Про це повідомили в пресслужбі Державної прикордонної служби України.

З плану навчань виключили берегову фазу, аби військовослужбовці не контактували між собою, розповів керівник навчань з української сторони капітан 1 рангу Олексій Доскато. За його словами, у навчаннях візьмуть участь близько 10 країн. За церемонією закриття та відкриття “Сі Бриз” можна буде спостерігати лише у режимі онлайн на офіційній сторінці навчань у Facebook.

Тренування у відкритому морі пройдуть у вигляді кількаденних спільних маневрів. Кораблі країн-партнерів заходитимуть в українські порти виключно за необхідності дозаправки. Та не будуть контактувати з цивільним населенням. Як розповіли в преслужбі, практичну фазу навчань, яка відбудеться у липні скоротили. Цьогоріч вона триватиме тиждень у липні.

Також, аби виключити ймовірне зараження учасників, тренування на суднах відпрацьовуватимуть виключно в межах однієї структури та країни з обмеженням контакту.

Суспільне

4 листопада
3 листопада