Вчора
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня
11 січня
10 січня
9 січня
8 січня

У Чорному морі пройдуть навчання “Сі Бриз-2020”

Міжнародні навчання “Сі Бриз-2020” через пандемію COVID-19 проведуть у безконтактному форматі. Про це повідомили в пресслужбі Державної прикордонної служби України.

З плану навчань виключили берегову фазу, аби військовослужбовці не контактували між собою, розповів керівник навчань з української сторони капітан 1 рангу Олексій Доскато. За його словами, у навчаннях візьмуть участь близько 10 країн. За церемонією закриття та відкриття “Сі Бриз” можна буде спостерігати лише у режимі онлайн на офіційній сторінці навчань у Facebook.

Тренування у відкритому морі пройдуть у вигляді кількаденних спільних маневрів. Кораблі країн-партнерів заходитимуть в українські порти виключно за необхідності дозаправки. Та не будуть контактувати з цивільним населенням. Як розповіли в преслужбі, практичну фазу навчань, яка відбудеться у липні скоротили. Цьогоріч вона триватиме тиждень у липні.

Також, аби виключити ймовірне зараження учасників, тренування на суднах відпрацьовуватимуть виключно в межах однієї структури та країни з обмеженням контакту.

Суспільне

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада