27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня

У Чорному морі пройдуть навчання “Сі Бриз-2020”

Міжнародні навчання “Сі Бриз-2020” через пандемію COVID-19 проведуть у безконтактному форматі. Про це повідомили в пресслужбі Державної прикордонної служби України.

З плану навчань виключили берегову фазу, аби військовослужбовці не контактували між собою, розповів керівник навчань з української сторони капітан 1 рангу Олексій Доскато. За його словами, у навчаннях візьмуть участь близько 10 країн. За церемонією закриття та відкриття “Сі Бриз” можна буде спостерігати лише у режимі онлайн на офіційній сторінці навчань у Facebook.

Тренування у відкритому морі пройдуть у вигляді кількаденних спільних маневрів. Кораблі країн-партнерів заходитимуть в українські порти виключно за необхідності дозаправки. Та не будуть контактувати з цивільним населенням. Як розповіли в преслужбі, практичну фазу навчань, яка відбудеться у липні скоротили. Цьогоріч вона триватиме тиждень у липні.

Також, аби виключити ймовірне зараження учасників, тренування на суднах відпрацьовуватимуть виключно в межах однієї структури та країни з обмеженням контакту.

Суспільне

4 листопада
3 листопада