27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня

У десятках міст США через протести запроваджено комендантську годину

Акції протесту, що місцями супроводжуються сутичками з поліцією та насильством, тривають у США шосту добу поспіль. До сутичок дійшло й біля Білого дому.

У США через масштабні заворушення, що не вщухають уже шосту добу поспіль, щонайменше в 40 американських містах, в тому числі і у Вашингтоні, станом на вечір неділі (за місцевим часом), 31 травня, запроваджено комендантську годину на темну пору доби, повідомляє телеканал CNN. Ці обмежувальні заходи зачепили згалом 10 мільйонів людей.

А влада штату Аризона оголосила комендантську годину на нічний час аж до 8 червня. Аби не допустити поширення безладів, щонайменше 15 з 50 штатів США, а також столичний округ Колумбія мобілізували Національну гвардію.

Хвиля протестів накрила мегаполіси й невеликі міста

Як повідомляє CNN, тисячі людей вийшли на вулиці Нью-Йорка. У кількох американських мегаполісах та в низці менших міст акції протесту місцями переростали в насильство й сутички з поліцією. На поширених ЗМІ кадрах видно, як під час заворушень мітингарі підпалювали автомобілі в Бостоні та скоювали акти мародерства у Філадельфії.

Акції протесту проти насильства поліції відбулися й у столиці США Вашингтоні. Ввечері 31 травня перед Білим домом знову зібралися демонстранти. Тут теж не обійшлося без сутичок з поліцією. Демонстранти скандували “Немає миру без справедливості”, повідомляє репортер інформагенції dpa. Під час протестів у Вашингтоні та інших містах мітингарі несли плакати з написом “Я не можу дихати” – слова померлого афроамериканця Джоржа Флойда при затриманні його поліцією.

Як повідомиляє CNN, 29 травня президента США Дональда Трампа доправили в бункер майже на годину через протести біля будівлі Білого дому.

Напередодні  Трамп заявив, що Сполучені Штати оголосять ліворадикальний рух “Антифа” терористичною організацією. Трамп та інші урядовці США вважають, що ліворадикали з руху “Антифа” причетні до насильства, мародерства та вандалізму, окремі прояви яких фіксують по всій країні під час протестів.

4 листопада
3 листопада