29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

У десятках міст США через протести запроваджено комендантську годину

Акції протесту, що місцями супроводжуються сутичками з поліцією та насильством, тривають у США шосту добу поспіль. До сутичок дійшло й біля Білого дому.

У США через масштабні заворушення, що не вщухають уже шосту добу поспіль, щонайменше в 40 американських містах, в тому числі і у Вашингтоні, станом на вечір неділі (за місцевим часом), 31 травня, запроваджено комендантську годину на темну пору доби, повідомляє телеканал CNN. Ці обмежувальні заходи зачепили згалом 10 мільйонів людей.

А влада штату Аризона оголосила комендантську годину на нічний час аж до 8 червня. Аби не допустити поширення безладів, щонайменше 15 з 50 штатів США, а також столичний округ Колумбія мобілізували Національну гвардію.

Хвиля протестів накрила мегаполіси й невеликі міста

Як повідомляє CNN, тисячі людей вийшли на вулиці Нью-Йорка. У кількох американських мегаполісах та в низці менших міст акції протесту місцями переростали в насильство й сутички з поліцією. На поширених ЗМІ кадрах видно, як під час заворушень мітингарі підпалювали автомобілі в Бостоні та скоювали акти мародерства у Філадельфії.

Акції протесту проти насильства поліції відбулися й у столиці США Вашингтоні. Ввечері 31 травня перед Білим домом знову зібралися демонстранти. Тут теж не обійшлося без сутичок з поліцією. Демонстранти скандували “Немає миру без справедливості”, повідомляє репортер інформагенції dpa. Під час протестів у Вашингтоні та інших містах мітингарі несли плакати з написом “Я не можу дихати” – слова померлого афроамериканця Джоржа Флойда при затриманні його поліцією.

Як повідомиляє CNN, 29 травня президента США Дональда Трампа доправили в бункер майже на годину через протести біля будівлі Білого дому.

Напередодні  Трамп заявив, що Сполучені Штати оголосять ліворадикальний рух “Антифа” терористичною організацією. Трамп та інші урядовці США вважають, що ліворадикали з руху “Антифа” причетні до насильства, мародерства та вандалізму, окремі прояви яких фіксують по всій країні під час протестів.

4 листопада
3 листопада