Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

У ДСНС підрахували вартість відновлення пошкоджених повінню об’єктів на Закарпатті

Понад 170 мільйонів гривень необхідно для відновлення пошкоджених негодою об’єктів на території Закарпаття. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ДСНС України у Закарпатській області.

“176 мільйонів гривень необхідно для відновлення пошкоджених негодою об’єктів на території Закарпаття. Найбільше від інтенсивних дощів, які випали 23-25 червня, постраждали Міжгірський, Рахівський, Тячівський та Хустський райони”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначив під час своєї доповіді начальник управління ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей, у краї було підтоплено 535 дворогосподарств та 90 гектарів пасовищ, пошкоджено 4 ділянки автошляху державного значення, 30 доріг місцевого значення, зруйновано 6 мостів тощо.

“Внаслідок перезволоження ґрунту на території області активізувалися зсувні процеси. Зокрема – в урочищі Робша Рахівського району через загрозу руйнування приватного житлового будинку евакуйовані двоє мешканці оселі та свійські тварини”, – зазначається у повідомленні.

Також у водному господарстві області, за попередніми даними, пошкоджено 14 об’єктів. У лісовому господарстві паводок пошкодив 30 км доріг, 364 погонні метри мостів, також зафіксовано зсуви ґрунту та підтоплення території на площі 1890 га.

“Підсумовуючи виступи доповідачів на засіданні, було прийнято рішення попередньо класифікувати паводок останніх днів як надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Кабмін виділив 754 млн грн на ліквідацію наслідків паводку у західних областях.

Джерело: УНН
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада