Вчора
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада
8 листопада

У Дубаї відкриваються громадські пляжі і музеї

Головні громадські пляжі Дубаю – JBR, Al Mamzar, Jumeirah і Umm Suqeim – відкриваються для відпочиваючих після карантину 29 травня, у п’ятницю.

Як повідомили в Дубайському муніципалітеті, всі відвідувачі пляжів будуть зобов’язані дотримуватися заходів профілактики коронавірусу COVID-19. Крім пляжів, повідомили у відомстві, будуть відкриті головні міські парки і одна з головних визначних пам’яток – Рамка Дубаю. Крім Дубаю емірат Рас-Аль-Хайма також оголосив про відкриття громадських пляжів після завершення програми дезінфекції.

Крім цього, поетапне відкриття музеїв в Дубаї почнеться з 1 червня, повідомили в Управлінні культури та мистецтв емірату. На першому етапі будуть відкриті музеї Al Shindagha Museum і Etihad Museum – вони будуть працювати щоденно, з 10:00 до 17:00. У свою чергу, Музей монет та історичний квартал Al Fahidi Historical District будуть приймати гостей з неділі по четвер з 08:00 до 14:00. Музеї дозволяється заповнювати тільки наполовину. Діти молодше 12 років і літні люди старше 60 років допускатися в приміщення не будуть, повідомляє russianemirates.com.

В управлінні закликали гостей користуватися картками Nol або кредитними картами при придбанні квитків та проході в музей, щоб уникнути контакту з готівкою або паперовими квитками. На вході всі відвідувачі будуть проходити процедуру вимірювання температури тіла. При виявленні симптомів COVID-19 гості будуть поміщені на ізоляцію. У самих музеях зберігається необхідність носити маски і дотримуватися соціальної дистанції. Всі музеї та об’єкти історичної спадщини були закриті в Дубаї в березні в якості заходів профілактики коронавірусу.

unian.ua

4 листопада
3 листопада