У двох областях України посилили охорону інфраструктури через можливе вторгнення з боку РФ, – Наєв

Спочатку вирішили посилити охорону водогону дніпровської води до тимчасово окупованої території

Правоохоронці та військові посилили охорону об’єктів критичної інфраструктури в Херсонській та Миколаївській областях у зв’язку з можливістю здійснення нападу з боку Росії.

Про це заявив командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв у коментарі Укрінформ.

Відомо, що подібну інформацію він надав у відповідь на запитання про те, чи планує Україна нарощувати спроможності у Херсонській та Миколаївській областях у зв’язку з інформацією щодо можливого вторгнення РФ в східні області з метою отримання контролю над Північно-Кримським каналом.

За словами Наєва, завчасно був проведений ряд заходів.

“Ми спланували посилення охорони критично важливих об’єктів. Зокрема, це стосується й водогону нашої дніпровської води до тимчасово окупованої території. Ми всі ці об’єкти посилили – і охорону, і оборону, – і також проводимо визначені контрдиверсійні і контртерористичні заходи”, – пояснив він.

Командувач Об’єднаних сил уточнив, що до цих заходів залучені як військові, так і інші складові сектору безпеки: СБУ, Національна гвардія, поліція і підрозділи, які здійснюють розвідувальну діяльність.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що президент американського фонду “Джеймстаун” Глен Говард під час онлайн-конференції заявив, що посушливе літо в Криму може спонукати Російську Федерацію перейти до активних дій у Херсонській області, щоб отримати контроль над Північно-Кримським каналом. Тоді він закликав Україну слідкувати за ситуацією і порадив використовувати полігон біля Херсона, щоб відпрацювати реагування на операції з насильницького вторгнення.
Як повідомлялося, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков стверджував, що Україна готова до російської агресії.