25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

У Китаї за добу виявлено 67 нових випадків зараження коронавірусом

За минулу добу в Китаї виявлені 67 нових випадків зараження коронавірусом, з них виявлено 49 хворих в активній формі і 18 безсимптомних носіїв, повідомив Держкомздоров’я КНР на своєму офіційному сайті. З активних випадків 10 “імпортовані”, 39 зафіксовані всередині країни: 36 – в Пекіні і три – в провінції Хебей. Смертей немає.

За попередню добу зафіксовано 66 нових випадків зараження коронавірусом: 57 активних і дев’ять безсимптомних. З грудня минулого року жертвами коронавірусу в Китаї стали 4 634 людини, зареєстрований 83 181 активний випадок зараження, з них 1 837 ввезених з-за кордону.

На китайських територіях поза материковою частиною країни не виявлено нових випадків захворювання. З початку епідемії зареєстровано 1 597 хворих коронавірусом: в Гонконгу – 1 тис. 109 (при чотирьох випадках смертельного результату), в Макао – 45, на Тайвані – 443 (сім випадків смерті).

У Пекіні після тривалої перерви другий день поспіль фіксується по 36 нових активних випадків інфікування. Перші були виявлені в столичному районі Фентай на оптовому ринку “Сіньфаді”. За упущення в роботі з профілактики та запобігання поширенню коронавірусу звільнений заступник глави району Чжоу Юйцин.

Столичний комітет охорони здоров’я за підсумками проведених екстрених нарад заявив, що “наразі ситуація в сфері профілактики і боротьби зі спалахом залишається вкрай складною, зберігається невизначеність щодо заходів з профілактики та боротьби зі спалахом хвороби”.

interfax.com.ua

4 листопада
3 листопада