Вчора

У Китаї за добу зафіксовано п’ять нових активних випадків зараження коронавірусом і три безсимптомних хворих

У материковому Китаї за минулу добу зареєстровано п’ять нових випадків активного протікання викликаних коронавірусом захворювань, виявлено три безсимптомних хворих, повідомив Держкомздоров’я КНР на своєму офіційному сайті.

Усі хворі в активній формі прибули з-за кордону: четверо – в Шанхай, один – до провінції Сичуань. Із безсимптомних випадків “імпортований” один, 297 таких безсимптомних носіїв перебувають під наглядом лікарів. Не зареєстровано жодного летального результату, пов’язаного з коронавірусом.

За попередню добу був зафіксований один новий активний випадок зараження коронавірусом і четверо безсимптомних хворих.

З грудня минулого року жертвами коронавірусу в Китаї стали 4 тис. 634 людини, зареєстровані 83 тис. 27 активних випадків зараження, з них 1 тис. 768 ввезених з-за кордону.

На китайських територіях поза материковою частиною за добу виявлено шість нових випадків зараження, всі – в Гонконгу. З грудня минулого року в трьох районах підтверджені 1 тис. 587 випадків захворювання: в Гонконгу – 1 тис. 99 (при чотирьох випадках смертельного результату), в Макао – 45, на Тайвані – 443 (сім випадків смерті).

 

Вчора