Вчора
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
14 листопада
13 листопада

У Києві біля Верховної Ради помітили снайперів

У Києві біля будівлі Верховної Ради з’явилися люди у військовій формі з «валізками». Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews. В тексті повідомлення йдеться, що нібито в парламент повинен приїхати президент Зеленський.

В повідомленні послалися на власні джерела у Верховній Раді, які повідомили, що сьогодні з 15:00 до 16:00 у парламент повинен прибути Володимир Зеленський. Він приїде на урочисті заходи на честь дня прийняття Декларації про державний суверенітет України.

Біля будівлі Верховної Ради вже з’явилися військові і навіть снайпери. Люди з відповідними сумками стоять біля будівлі парламенту. Також поруч стоять поліцейські та інші представники правоохоронних органів.

Варто нагадати, що Знай писав про переїзд родини Володимира Зеленського не куди-небудь, а на дачу, на якій відпочивав Віктор Ющенко. Перед тим, як його обрали президентом, він говорив, що потрібно всі президентські дачі і будинки передати дітям і зробити в них санаторії та дитячі будинки відпочинку. Однак слова залишилися словами.

4 листопада
3 листопада