Вчора
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
14 листопада

У Києві нічні клуби та бари масово порушують карантин, поліція відреагувала

Карантин в Києві продовжують порушувати. Віталій Кличко, мер столиці, поскаржився на роботу закладів у період поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Поліція склала 16 адміністративних протоколів на власників нічних клубів і барів. Про це очільник міста повідомив 15 червня на брифінгу.

Місцева влада не давала дозволу на відкриття барів і нічних клубів. У закладах продовжують не дотримуватися необхідних норм та порушують карантин. Кличко запевнив, що порушників жорстко каратимуть.

Станом на 15 червня на території української столиці заразилися 3 957 громадян. Це один із найвищих показників у державі.

Каранин в Україні ввели 12 березня. За час епідемії хворобу зафіксували у більш як 30 тисяч громадян у різних куточках країни. В червні спостерігається тенденція до збільшення випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Раніше ASPI news повідомляло, що Кличко розповів про шокуючий випадок порушення режиму самоізоляції у Києві. Стало також відомо, що президент Володимир Зеленський вимагає від Кабміну прогнозів та рішень щодо боротьбі із пандемією.

© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/u-kievi-nichni-klubi-ta-bari-masovo-porushuyut-karantin-policiya-vidreaguvala

4 листопада
3 листопада