29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

У Києві судитимуть чоловіка, який організував виробництво та збут фальсифікованих лікарських засобів

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва працівниками СБУ та ДФС завершено досудове розслідування відносно жителя Херсонщини, який налагодив виготовлення та збут лікарських засобів.

Встановлено, що упродовж 2017 – 2018 років за сприяння інших осіб, діючи на території міста Києва та декількох областей, підозрюваний здійснював виготовлення та збут фальсифікованих лікарських засобів, які, зокрема, використовуються у педіатричній практиці.

На изображении может находиться: еда

Під час санкціонованих судом обшуків вилучено понад триста ампул фальсифікованого медпрепарату, а також документи та речі, які свідчать про здійснення підозрюваним реалізації цих препаратів за рекомендаціями лікарів різних медичних закладів.

За результатами розслідування обвинувальний акт за ч. 2 ст. 321-1 КК України (фальсифікація лікарських засобів) скеровано до суду для розгляду по суті.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Також столичною прокуратурою ініційовано проведення перевірок Держлікслужбою України працівників медичних установ, які рекомендували хворим звертатись до підозрюваного з приводу придбання вказаних медичних препаратів.

Прес-служба прокуратури міста Києва

4 листопада
3 листопада