Вчора
21 січня
19 січня
13 січня
12 січня
5 січня
4 січня
31 грудня
29 грудня

У МЗС призначили спецпредставника з питань санкційного тиску на Росію

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба призначив посла з особливих доручень Олексія Макеєва своїм спеціальним представником з питань санкційної політики. Про це «Європейській правді» у четвер повідомили у пресслужбі МЗС України.

Олексій Макеєв
Олексій Макеєв буде займатися координацією діяльності міністерства, а також взаємодією з ключовими міжнародними партнерами України у сфері санкційної політики. Зазначимо, це вперше така посада з’являється у МЗС.

«Міжнародні санкції є важливим зовнішньополітичним інструментом впливу на ті держави, фізичні і юридичні особи, які є системними порушниками міжнародного права та прав людини», — прокоментували важливість санкцій у міністерстві.

Призначення Макеєва створить належні умови для роботи МЗС на виконання вимог Закону України «Про санкції», а також сприятиме координації зусиль України з ключовими країнами і міжнародними інституціями для посилення тиску на Російську Федерацію як на державу-агресора за порушення міжнародного права та прав людини, додали у МЗС.

Олексій Макеєв був політичним директором МЗС у 2014-2020 роках.

pravda.com.ua

4 листопада
3 листопада