У Німеччині літак врізався у житловий будинок, троє загиблих

На північному заході Німеччини у місті Везель надлегкий літак врізався у житловий будинок, троє людей загинули. Про це повідомляє агенція DPA.

Літак врізався у дах будівлі, в якій є п’ять квартир. Квартира на верхньому поверсі будинку спалахнула і, за словами пожежників, була повністю знищена.

За словами заступника начальника пожежної охорони Везеля Роберта Мейбома, у постраждалій квартирі жила жінка зі своєю дворічною дитиною. Дитину врятувати вдалося, вона отримала незначні поранення. Поліція підозрює, що мати загинула. Іншими двома жертвами трагедії є пасажири літака.

Голова асоціації “Друзі повітряних видів спорту Везель-Рейнхаузен” Ахім Стробель припускає, що літак, який розбився, злетів з аеродрому “Везель”. На борту було двоє чоловіків, сказав він DPA. Розбився літак моделі TL 96, яка вважається повітряним спортивним пристроєм.

Рятувальники знайшли парашут біля місця катастрофи. Чому літак розбився невідомо. Є версії, що він розпався ще до катастрофи, оскільки в районі було знайдено кілька частин літака.

suspilne.media