Вчора
1 жовтня
28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня

У Росії розпочато справу за фактом збуту наркотиків актору Єфремову

Актор Михайло Єфремов, який став у понеділок винуватцем смертельного ДТП на Смоленській площі в Москві, перебував в тому числі під впливом наркотичних засобів. За фактом збуту йому наркотиків порушено кримінальну справу. Про це повідомляє УНН з посиланням на ТАСС.

“У ході розслідування справи про ДТП встановлено факт збуту наркотиків невстановленими особами водієві іномарки. Головним слідчим управлінням порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 228.1 КК РФ (” Незаконні виробництво, збут або пересилання наркотичних засобів”)”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що кримінальну справу стосовно актора передано для розслідування з УВС по ЦАО в ГУ МВС по Москві.

“Кримінальну справу стосовно водія іномарки, який скоїв ДТП на Смоленській площі, передано для подальшого розслідування в ГСУ ГУ МВС Росії по Москві”, – додається в повідомленні.

Як раніше повідомлялося, російському артисту Михайлу Єфремову звинуватили в порушенні правил дорожнього руху в стані сп’яніння у справі про дорожньо-транспортну пригоду зі смертельним наслідком в центрі Москви.

Нагадаємо, російського актора Михайла Єфремова затримали у справі про ДТП в центрі Москви, його підписка про невиїзд скасована.

Також нагадаємо, актор в стані алкогольного сп’яніння спричинив ДТП.

УНІАН

4 листопада
3 листопада