Вчора
14 вересня
13 вересня
12 вересня
11 вересня
10 вересня
9 вересня

У цьому році в Україні прогнозують дефіцит ранньої капусти

В Україні ранні та середні сорти капусти знаходяться під загрозою бактеріальних захворювань, з якими дуже складно боротися, тим паче що фермери південних регіонів за останній час відвикли від цієї проблеми.

Про це розповів директор ТОВ «АгроАналіз» Вадим Дудка під час вебінару «Перспективи плодоовочевого сезону-2020/21 в Україні», організованого проєктом «АПК-Інформ: овочі і фрукти», передаэ EastFruit.

Фахівець зауважив, що якщо фермери «проґавлять», то боротися з цією проблемою буде важко. А ось про стан і перспективи пізніх сортів поки що говорити передчасно.

На його думку, зараз головною загрозою для овочевих культур є засміченість полів, адже дощова і прохолодна погода є ідеальною для розвитку бур’янів. Спрогнозувати ж, коли ж закінчаться дощі, на превеликий жаль, неможливо.

У свою чергу керівник проєкту «АПК-Інформ: овочі і фрукти» Олександр Хорєв вважає, що площі під капустою знову знизяться.

«Капуста – одна з найбільш ризикованих культур, на якій можна або багато заробити або багато втратити. У минулому сезоні виробники розчарувалися в капусті, бо ціни були критично низькими весь сезон. Відповідно, площі під капустою знову знизяться. Однак є й такі овочівники, які планують нарощувати площі, так як вважають, що інші їх знизять, а значить і ціни будуть вище», – зазначив Хорєв.

agro-business.com.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада