Вчора
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня

У Туреччині з 1 червня відкриють парки, ресторани і пляжі

Туреччина зніме обмеження на міжміські поїздки і дозволить знову відкритися ресторанам, кафе, паркам і спортивним спорудам. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Daily Sabah.

Виступаючи після щотижневого засідання уряду, Ердоган оприлюднив деталі нових кроків Туреччини щодо нормалізації життя. З 1 червня Туреччина зніме обмеження на поїздки між провінціями, державні службовці повернуться до своєї звичайної трудової діяльності, сказав Ердоган, а людям буде дозволено відвідувати концерти просто неба. Бари та кальян-бари залишаться закритими.

За його словами, в цей же день знову відкриються ресторани, кафе, пляжі, парки, сади, курси водіння, музеї, спортивні споруди і дитячі садки. Ердоган, однак, додав, що деякі обмеження на пересування людей будуть збережені.Зокрема, збережуться обмеження на пересування осіб у віці старше 65 років і молодше 18 років.

Міністерство внутрішніх справ оголосило, що Туреччина продовжить вводити комендантську годину в 15 провінціях, включаючи Стамбул, в ці вихідні. Коронавірус вбив понад 4300 людей у Туреччині, заразилися ним майже 160 000 осіб.

“При новому нормальному порядку давайте не будемо нехтувати масками, дистанціюванням і гігієною”, – наголосив Ердоган.

Європейська правда

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада