Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

У В’єтнамі заборонили торгувати дикими тваринами

Уряд Вʼєтнаму заборонив імпорт диких тварин і продуктів з них, щоб знизити ризик нових пандемій.

Як повідомляє BBC, такий крок також забороняє ринки та онлайн-магазини, де продають диких тварин та товари з них. Таке рішення ухвалили через те, що Вʼєтнам раніше звинувачували в тому, що уряд закривав очі на продаж рогів носорога та луски панголіна, які використовувалися в народній медицині.

“Всі громадяни, особливо чиновники, не повинні брати участь в незаконному браконьєрстві, купівлі, продажі, транспортуванні нелегальних диких тварин”, — зазначили в уряді.

Зоозахисники підтримали цей крок. В організації Freeland заявили, що торгівля повинна бути заборонена з точки зору міжнародної безпеки та безпеки громадської охорони здоровʼя.

Вчені давно попереджають, що торгівля дикими тваринами може стати інкубатором для хвороб.

“Заборони на споживання диких тварин недостатньо, оскільки деякі види диких тварин та продукти з них продовжують використовувати у медичних цілях або просто тримати вдома як домашніх тварин. Це також потрібно обмежити”, — заявив директор організації “Збережи дику природу Вʼєтнаму”.

З початком пандемії, Вʼєтнам оперативно запровадив карантин і країні вдалося уникнути спалаху коронавірусу. Всього у країні захворіли 412 людей, померлих від COVID-19 наразі немає.

https://suspilne.media/amp/50476-u-vetnami-zaboronili-torguvati-dikimi-tvarinami/

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада