1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого

У вільному доступі з’являються все більше дитячих книжок про коронавірус

Щоб дітям було легше зрозуміти, що таке коронавірус, епідемія, карантин, варто скористатися дитячими книжками, які розповідають про ці речі доступно. Таких у вільному доступі онлайн ми нарахували уже з десяток, в тому числі – українських авторів.

Так українська дитяча письменниця Галина Буділова та художниця Ольга Реньовастворили книжку-розмальовку про коронавірус для дітей віком 3-7 років «Робі та Злюка в короні». В основі видання – терапевтична казка, в якій іграшковий робот-лікар Робі розповідає дітям Платону та Мії про коронавірус та правила безпеки під час пандемії.

Один із найкращих ілюстраторів світу Аксель Шеффлер разом із британським видавництвом Nosy Crow підготували для маленьких читачів видання «Коронавірус. Книга для дітей». Українське видавництво ARTBOOKS видало україномовний варіант книжки.

Цифрове видання доступне для завантаження усім охочим. Друкований примірник надсилають безкоштовно з кожним замовленням на сайті видавництва. Англомовну версію також можна читати в онлайні або ж завантажити і роздрукувати. Також ви можете пожертвувати певну суму на підтримку британської системи охорони здоров’я.

 

 

 

 

 

4 листопада
3 листопада