Вчора
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

У ВООЗ занепокоєні рівнем передачі коронавірусу в Європі

Рівень передачі захворювання COVID-19 в європейських країнах викликає занепокоєння, адже щотижнева кількість нових випадків коронавірусу перевищила 300 тисяч за минулий тиждень, що вище, ніж було зареєстровано під час першого піку в березні

Про це заявив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ганс Клюге, повідомляє Depo.ua з посиланням на The Mirror.

Він зазначив, що на тлі другої хвилі коронавірусу в таких країнах, як Іспанія і Франція, Ганс Клюге заявив, що більш половини європейських країн повідомили про 10% зростання випадків захворювання за останні два тижні.

При цьому він повідомив, що суворі карантинні заходи призвели до зниження числа заражених COVID-19 – до рекордно низького рівня” в червні. Але з того часу, як обмеження були ослаблені, число випадків захворювання швидко росте в таких країнах, як Великобританія, Франція і Іспанія.

Нагадаємо, 11 вересня Рада Європейського Союзу підтримала рішення щодо виділення 6,2 млрд євро в бюджеті ЄС на 2020 рік для усунення наслідків кризи, яку спричинив коронавірус.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада