Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

У ЗСУ помер військовий, хворий на COVID-19

За минулу добу в Збройних силах України зафіксували 11 нових випадків захворювання на коронавірус, один військовослужбовець помер від ускладнень COVID-19.

Джерело: пресс-лужба командування медичних сил

Дослівно: «У Збройних силах зафіксовано п’ятий летальний випадок від коронавірусу.

У зв’язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 18 червня помер військовослужбовець Збройних Сил України (Львівська область)».

Деталі: Військовослужбовець хворів з 4 червня. Він проходив лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону міста Львова.

?18 червня 2020 року від ускладнень викликаних гострою респіраторною хворобою COVID-19, у свої 58 років пішов із життя…

Опубліковано Командування Медичних сил Збройних Сил України Четвер, 18 червня 2020 р.

Повідомляється, що військовослужбовець мав хронічні супутні захворювання, які потребували лікування вузькопрофільних спеціалістів, тому 10 червня його евакуювали до Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» у Києві.

18 червня стан його здоров’я погіршився, реанімаційною бригадою була розпочата інтенсивна терапія, але наступила зупинка серця.

За минулу добу в ЗСУ зареєстрували 11 нових випадків захворювання на COVID-19. З них у Сарненській центральній районній лікарні знаходиться на лікуванні 1 працівник ЗС України.

Вдома під наглядом медичної служби перебувають 10 осіб (Київська область – 2 військовослужбовця, Вінницька область – 1 військовослужбовець, Волинська область – 1 військовослужбовець та Львівська область 5 військовослужбовців).

Відзначається, що стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання. Станом 19 червня в ЗСУ зафіксовано 143 особи, які хворіють на COVID-19, одужали за час пандемії 242 особи із ЗСУ. На ізоляції наразі перебуває 386 військовослужбовців, у 22 осіб термін ізоляції закінчується у найближчі три доби.

Українська правда
4 листопада
3 листопада