Вчора
27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада

Україна ініціює екстрене засідання ТКГ у Мінську

Через порушення режиму тиші на Донбасі українська сторона ініціювали екстрене засідання робочої групи з безпеки в межах Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Джерело: повідомлення ОП, де цитується Арестович

Пряма мова Арестовича: «Ми зараз ініціювали екстрене засідання робочої групи з безпеки й чекаємо на відповідь від російської сторони та від ОБСЄ».

«Представники незаконних збройних формувань учора відкрили прицільний вогонь по позиціях українських військ у районі Водяного. У результаті таких дій поранено одного і вбито двох наших військових. Крім того, на півночі від Золотого-4 противник за допомогою безпілотника скинув гранату ВОГ-25 на наші позиції, через що один український військовий отримав множинні поранення».

Деталі: Арестович розповів, що Українська сторона розглядає обстріли з боку незаконних збройних формувань українських позицій в районі Водяного Донецької області як спробу зриву домовленостей про сталий режим припинення вогню та намагання

Що цьому передувало: 29 жовтня російські найманці п’ять разів порушили режим припинення вогню, від чого постраждали двоє українських військових. Від початку цієї доби двоє військових загинули унаслідок ворожих обстрілів.

Українська правда
4 листопада
3 листопада